HAKKIMIZDA

ENES MEZUNİYET olarak Eğitim kurumlarımızın yıl sonu mezuniyeti için en önemli unsur olan ''Cübbe ve Kep'' ihtiyaçlarına modern, moda renkler, kaliteli ve geniş seçenekler sunmak, temel kurumsal önceliğimiz olmaya devam edecektir.

Her geçen gün artan bir güvenle aramıza katılıp bizi büyük bir aileye sahip kılan okullarımızın memnuniyetini daima sürdürmek, kalitemiz ve yenilikçi yönümüzle Eğitim sektörünün gereksinimlerini karşılayan, en iyi alternatifi uygun fiyatlarla sunmak için üretim kapasitemizi sürekli geliştirmekteyiz.

İstikrar içinde büyümeye devam eden ENES MEZUNİYET, adil, rekabetçi, sürdürülebilir gelişmeyi gözeten, teknolojiyi ve katma değerini artırabilen ve globalleşen dünya'ya hizmet ettiği sektörde yenillikleri takip eden lider bir firmadır.
Hizmet ağını 81 ile çıkaran firmamız Türkiye pazarında lider konuma ulaşmıştır. ENES MEZUNİYET şuanda Tüm Avrupa ve Dünya özel okullarının ''Cübbe ve Kep'' ihtiyaçları alanında bilinir markası olma yolunda çalışmalarını hızlı bir şekilde devam etmekte başarılı olma yolunda  emin adımlarla ilerlemektedir. Bu konuda Dünya ''Kep Cübbe'' firmalarıyla kıyasıya rekabet halindedir.

Saygılarımızla.